17 Ocak 2019
%PM, %21 %691 %2017 %15:%Eyl

Alıkonularak binlerce kez tecavüze uğradı

Caitilin Spencer takma adıyla çıkarılan "Please, Let Me Go" yani "Lütfen, izin ver gideyim" isimli kitap zulmü, vahşeti ve kadının üzerinde ki tahakküm ve sömürüyü anlatıyor. Caitilin  Asyalı çete tarafından alıkonularak binlerce kez tecavüze uğradığını aktarıyor

HABER MERKEZİ-(21.09.2017)-Caitilin Spencer takma adıyla çıkarılan "Please, Let Me Go" yani "Lütfen, izin ver gideyim" isimli kitap zulmü, vahşeti ve kadının üzerinde ki tahakküm ve sömürüyü anlatıyor. Caitilin  Asyalı çete tarafından alıkonularak binlerce kez tecavüze uğradığını aktarıyor.

Caitilin, yaşadıklarını şu şekilde özetliyor, "O adamlar, Müslüman olmayan bir kadına tecavüzü normal olarak nitelendiriyordu. Bu acımasız bir düşünce ve bir an önce sonlandırılması gerekiyor. Benim dışımda da yüzlerce kız benzer olaylardan müzdarip durumda" olduğunu ifade eden Caitilin, durumu polise bildirdiğinde kendisine fahişe muamelesi yaptığını ve yaşananları suç sayılmadığını belirten Caitilin, İngiltere'de bazı çetelerin yaşça küçük kızlara yaşattığı zulme de dikkat çekiyor. Olay İngiltere'deki muhalefet İşçi Partisi tarafından da yakından takip ediliyor.