24 Ocak 2019
%AM, %28 %410 %2017 %08:%Haz

Ovacık’ta Sanat günleri!

Ovacık Belediyesi devrimci/Halkçı yerel yönetim anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarına devam eden Ovacık Belediyesi 24-30 Temmuz tarihleri arasında 1.Uluslararası Sanat günleri festivali gerçekleştirecek

DERSİM(28.06.2017)- Dersim’in Ovacık Belediyesi devrimci ve halkçı yerel yönetim anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Küçük imkânlarla gerçekleştirdiği çalışmalar ile sürekli kamuoyunda gündem olan Ovacık belediyesi, Devrimci ve halkçı bir anlayışla gerçekleştirdiği çeşitli çalışmalarla halkla buluşmaya devam ediyor. Çalışmalarında Kültür ve Sanat’a’ önem veren Ovacık belediyesi bu noktada somut adımlar atarak v kültür ve sanat mevzileri yaratarak kitlelerin hizmetine sunmaktadır. Kısa bir süre önce açılan Behzat Firik Kültür Evi bu çalışmanın somut bir örneğini oluşturmaktadır.

Ovacık Belediyesi bu yıl’da 1.Uluslararası Sanat günleri temalı ve içeriği oldukça geniş bir çalışma örgütlemektedir. 24-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan uluslar arası sanat günlerinde Felsefeden Sinemaya, Tiyatrodan Müziğe ve Çocuk etkinliklerinden söyleşiler ve doğa gezilerine kadar onlarca özgün çalışma yer alacaktır. Ovacık belediyesi bir açıklama yaparak başta dersim halkı olmak üzere tüm sanatseverleri 1.Uluslararası Sanat festivaline katılmaya çağırdı.