20 Ocak 2019
%AM, %23 %360 %2017 %07:%Eki

Ücretsiz Vatan’a ilgi yok!

54. Uluslar arası Antalay Film Festivali kapsamında gösterilen ‘’Kurtlar Vadisi Vatan’’ filmi ücretsiz olmasına rağmen ilgi görmedi. Salon boş kalınca Necati Şaşmaz salonu terk etmek zorunda kaldı

HABER MERKEZİ(23.10.2017)- Kurtlar Vadisi olarak bilinen ve uzun yıllardır çeşitli kanallarda kesintisiz olarak gösterime devam eden dizi ve genelde ‘’TC’’nin iç, bölge ve uluslararası politik durumunu konu edinen ve sanalda bütün güçlere meydan okuyarak kahramanlık abidesi kesilerek kitlelere ‘’vatan’’ milliyetçilik’’ duygusunu aşılamaya çalışan ve bütün kirli ilişkileri mafyavari bir muhtevayla konu  edinen filmler yapan Necati Şaşamaz bu filmlere bir yenisi daha ekledi. 15 Temmuz darbe girişimini konu alan ‘’Kurtlar Vadisi Vatan’’ filmi 54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında gösterilen gösterime sunuldu.  Yoğun yapılan propaganda ve filmin ücretsiz olmasına rağmen filme ilgi olmadı.

15 Temmuz’daki darbe girişimini konu alan film, festivalde özel gösterim kapsamında gösterildi. Film ekibinin yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşinin de izlediği filmin gösteriminde salon boş kaldı. Salonun boş kalması üzerine filmin ücretsiz olduğu duyurusu yapıldı ancak yine katılım olmayınca görevliler salona izleyici olarak alındı. Şaşmaz da filmin ortasında salonu terk etmek zorunda kaldı.